Warsztaty on-line
Tester automatyzujący w Selenium
Bezpłatne, otwarte warsztaty dla kandydatów na kolejną edycję praktycznych podyplomowych studiów „Tester automatyzujący w Selenium”
Zapraszamy na warsztaty, na których dokładnie pokażemy praktyczny charakter proponowanych studiów. Będzie to dobra okazja, aby porozmawiać o programie studiów oraz kwestiach organizacyjnych.
Kiedy: 24.10.2024 r., godz. 19:00
Gdzie: ONLINE na platformie Microsoft Teams
Zapisz się, aby otrzymać link do spotkania.
Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając zgłoszenie https://podyplomowe.uafm.edu.pl/doc/warsztaty-selenium-24.pdf i przesłać je na adres: asopel@afm.edu.pl
Udział w warsztacie kierunku ‘Tester automatyzujący w Selenium’ jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmujemy do 22.10.2024 do godz. 17.00
Plan spotkania:
19:00-19:10 – Wprowadzenie: nowoczesne technologie w testowaniu
19:10-20:00 – Warsztat z automatyzacji testów – sesja pokazowa
20:00-20:15 – Sesja informacyjna (Q&A) o studiach podyplomowych.
Informacje o tym, jak można przygotować do studiów w UAFM – “Tester Automatyzujący w Selenium” studia podyplomowe IT.
Informacje o studiach:
Celem studiów podyplomowych jest zapoznanie słuchaczy z nowoczesnymi technikami testowania i automatyzacji testów. Charakter studiów jest warsztatowy – zajęcia prowadzone są w formie warsztatów podczas których z wykorzystaniem scenariuszy testowych, środowisk testowych tworzone są programy testujące (skrypty) z wykorzystaniem języka programowania Java oraz Python. Nauka skupiona jest głównie na tworzenie testów automatycznych z wykorzystaniem Selenium Webdriver, Cypress od podstaw zatem i pozwala wejść w rozwój umiejętności w tym obszarze.
Prelegenci:
mgr inż. Grzegorz Mazur
Prowadzi szkolenia dla osób dorosłych od 2012 roku (w tym w IT od 2014 roku). Pasjonuje się budowaniem projektów szkoleniowych IT uczących praktycznych umiejętności IT w celu podniesienia kwalifikacji lub przebranżowienia się. Od 2017, w ramach samych informatycznych studiów podyplomowych w różnych miastach przeszkolił, ponad 400 osób. Skupiony jest na pracy warsztatowej w grupach projektowych z wykorzystaniem kontroli wersji i praktycznej automatyzacji testów.
mgr inż. Karol Kolański
Posiada doświadczenie w implementacji testów automatycznych w języku Python w projektach embedded, web oraz mobile. Od 2018 roku dzieli się swoją wiedzą prowadząc szkolenia informatyczne. Doskonale tłumaczy zawiłe zagadnienia z tematyki programowania czy automatyzacji testów – z naciskiem na osoby początkujące.
Zapraszamy serdecznie do udziału!